







Qplay Rito Star Τρίκυκλο Ποδήλατο
Το best seller ποδηλατάκι της QPlay
Η νέα έκδοση του QPlay Rito που θα κάνει τις βόλτες με το μικρό σας ακόμα πιο όμορφες και διασκεδαστικές ! Ανανεωμένος σκελετός με μαύρο πλαίσιο αλουμινίου, νέες ρόδες με σπορ σχεδίαση και αφαιρούμενο σκίαστρο με προέκταση και UV προστασία UPF 50+
ΕΥΕΛΙΚΤΟΣ
ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ
ΠΟΙΟΤΗΤΑ
& ΣΤΥΛ
ΠΛΗΘΟΣ
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΩΝ
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΩΝ
ΤΕΧΝΙΚΕΣ
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
ΠΟΙΚΙΛΙΑ
ΧΡΩΜΑΤΩΝ
ΧΡΩΜΑΤΩΝ
ΠΛΗΘΟΣ
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΩΝ
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΩΝ
- Τρίκυκλο ποδήλατο που ακολουθεί την ανάπτυξη του παιδιού από 10 έως και 72 μηνών
- Ρυθμιζόμενο καθ’ ύψος τιμόνι γονέα
- Αναδιπλούμενο – αφαιρούμενο σκίαστρο με UV προστασία UPF 50+ με προέκταση για περισσότερη κάλυψη του παιδιού
- Πλάτη καθίσματος με 2 θέσεις ανάκλισης για άνετη βόλτα
- Μαλακό μαξιλάρι καθίσματος και πλάτης που αναπνέει
- Ρυθμιζόμενες ζώνες 5 σημείων
- Δυνατότητα να επιλέγουμε πότε το τιμόνι του ποδηλάτου θα το χειρίζεται το μικρό μας και πότε όχι, με σύστημα κλειδώματος.
- Λειτουργία “free wheel” για άνεση και ασφάλεια στην βόλτα. Η συγκεκριμένη λειτουργία μας επιτρέπει να επιλέξουμε, πότε θα περιστρέφεται το πεντάλ μαζί με τον τροχό και πότε όχι.
- Αναδιπλούμενο υποπόδιο
- Φρένα στους πίσω τροχούς
- Αποσπώμενες πίσω ρόδες με 1 κλικ
- Αποσπώμενη μπάρα προστασίας
- Εργονομικός σχεδιασμός για άνοιγμα – κλείσιμο με 3 κλικ ΧΩΡΙΣ εργαλεία
- Εύκολο κλείσιμο για αποθήκευση και μεταφορά
- Όταν είναι διπλωμένο δεν χρειάζεται να το σηκώσετε για μεταφορά, μπορείτε πολύ απλά να το σύρετε σαν βαλίτσα ταξιδιού
- Ρόδες υψηλής τεχνολογίας από συμπαγές αντικραδασμικό αφρό
- Χωρίς Κάδμιο και Φθαλικά
ΤΕΧΝΙΚΕΣ
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ
| Διαστάσεις (ανοικτό): | 105 x 49 x 98 cm |
| Διαστάσεις (κλειστό): | 38 x 36 x 85 cm |
| Βάρος: | 8,2 kg |
| Κατάλληλη ηλικία: | 10 μηνών – 72 μηνών |
| Κατάλληλο βάρος: | έως 25 kg |
| Στάνταρ Ασφαλείας: | EN1888 – EN71(1.2.3) – PAH AfPS – BPA – SVHCs – SCCPs |
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑΣ
| Διαστάσεις: | 58 x 32 x 42 cm |
| Μεικτό Βαρος: | 10 kg |
ΠΟΙΚΙΛΙΑ
ΧΡΩΜΑΤΩΝ
ΧΡΩΜΑΤΩΝ
- Τρίκυκλο ποδήλατο που ακολουθεί την ανάπτυξη του παιδιού από 10 μηνών έως και 72 μηνών
- Ρυθμιζόμενο καθ’ ύψος τιμόνι γονέα
- Αναδιπλούμενο – αφαιρούμενο σκίαστρο με UV προστασία UPF 50+ με προέκταση για περισσότερη κάλυψη του παιδιού
- Πλάτη καθίσματος με 2 θέσεις ανάκλισης για άνετη βόλτα
- Μαλακό μαξιλάρι καθίσματος και πλάτης που αναπνέει
- Ρυθμιζόμενες ζώνες 5 σημείων
- Δυνατότητα να επιλέγουμε πότε το τιμόνι του ποδηλάτου θα το χειρίζεται το μικρό μας και πότε όχι, με σύστημα κλειδώματος.
- Λειτουργία “free wheel” για άνεση και ασφάλεια στην βόλτα. Η συγκεκριμένη λειτουργία μας επιτρέπει να επιλέξουμε, πότε θα περιστρέφεται το πεντάλ μαζί με τον τροχό και πότε όχι.
- Αναδιπλούμενο υποπόδιο
- Φρένα στους πίσω τροχούς
- Αποσπώμενες πίσω ρόδες με 1 κλικ
- Αποσπώμενη μπάρα προστασίας
- Εργονομικός σχεδιασμός για άνοιγμα – κλείσιμο με 3 κλικ ΧΩΡΙΣ εργαλεία
- Εύκολο κλείσιμο για αποθήκευση και μεταφορά
- Όταν είναι διπλωμένο δεν χρειάζεται να το σηκώσετε για μεταφορά, μπορείτε πολύ απλά να το σύρετε σαν βαλίτσα ταξιδιού
- Ρόδες υψηλής τεχνολογίας από συμπαγές αντικραδασμικό αφρό
- Χωρίς Κάδμιο και Φθαλικά
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ
| Διαστάσεις (ανοικτό): | 105 x 49 x 98 cm |
| Διαστάσεις (κλειστό): | 38 x 36 x 85 cm |
| Βάρος: | 8,2 kg |
| Κατάλληλη ηλικία: | 12 μηνών – 72 μηνών |
| Κατάλληλο βάρος: | έως 25 kg |
| Στάνταρ Ασφαλείας: | EN1888 – EN71(1.2.3) – PAH AfPS – BPA – SVHCs – SCCPs |
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑΣ
| Διαστάσεις: | 58 x 32 x 42 cm |
| Μεικτό Βαρος: | 10 kg |








