




QPlay Future Scooter - Πατίνι
QPlay Future Scooter - Πατίνι
Το νέας γενιάς scooter – πατίνι της QPlay, Future, για ατέλειωτες και ασφαλείς ώρες διασκέδασης! Το τιμόνι του ρυθμίζεται σε 4 θέσεις και διαθέτει ανθεκτικές και αδιάβροχες ρόδες για κάθε τύπου δρόμο με εντυπωσιακά LED φώτα. Είναι απίστευτα φορητό, με πρακτικό κλείσιμο για ελάχιστο αποθηκευτικό χώρο και πανεύκολη μεταφορά
ΠΟΙΟΤΗΤΑ
& ΣΤΥΛ
ΠΛΗΘΟΣ
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΩΝ
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΩΝ
ΤΕΧΝΙΚΕΣ
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
ΠΟΙΚΙΛΙΑ
ΧΡΩΜΑΤΩΝ
ΧΡΩΜΑΤΩΝ
ΠΛΗΘΟΣ
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΩΝ
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΩΝ
- Υψηλής ποιότητας και σχεδιασμού αναδιπλούμενο scooter κατάλληλο για παιδιά από 3 εως 5 ετών
- Αθόρυβες ρόδες PU με φώτα ικανές να “βολτάρουν” με άνεση σε κάθε είδους επιφάνεια
- Πτυσσόμενο τιμόνι σε 4 θέσης (55cm , 64,5cm , 72cm , 79,5cm)
- Έξτρα φωτισμός πλατφόρμας με 3 προγράμματα για ασφαλή βόλτα την νύχτα (λειτουργεί με 3 μπαταρίες τύπου “ΑΑΑ” Δεν περιέχονται )
- Κλείσιμο με 1 κλικ
- Χωρίς κάδμιο, φθαλικά & PAHs
ΤΕΧΝΙΚΕΣ
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ
| Διαστάσεις (ανοικτό): | 57 x 25 x 81 cm |
| Διαστάσεις (κλειστό): | 25 x 62 cm |
| Βάρος: | 3,15 kg |
| Κατάλληλη ηλικία: | 3 – 8 ετών |
| Κατάλληλο βάρος: | έως 50 kg |
| Στάνταρ Ασφαλείας: | EN7I (1,2,3) – EMC – RoHs – SCCRs – EN62IIS – EN6O825 |
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑΣ
| Διαστάσεις: | 16,5 x 57,5 x 27,5 cm |
| Μεικτό Βαρος: | 4 kg |
ΠΟΙΚΙΛΙΑ
ΧΡΩΜΑΤΩΝ
ΧΡΩΜΑΤΩΝ
Υψηλής ποιότητας και σχεδιασμού αναδιπλούμενο scooter πατίνι κατάλληλο για παιδιά από 3 εως 5 ετών
- Αθόρυβες ρόδες PU με φώτα ικανές να “βολτάρουν” με άνεση σε κάθε είδους επιφάνεια
- Πτυσσόμενο τιμόνι σε 4 θέσεις (55cm , 64,5cm , 72cm , 79,5cm)
- Έξτρα φωτισμός πλατφόρμας με 3 προγράμματα για ασφαλή βόλτα την νύχτα (λειτουργεί με 3 μπαταρίες τύπου “ΑΑΑ” Δεν περιέχονται )
- Κλείσιμο με 1 κλικ
- Χωρίς κάδμιο, φθαλικά & PAHs
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ
| Διαστάσεις (ανοικτό): | 57 x 25 x 81 cm |
| Διαστάσεις (κλειστό): | 25 x 62 cm |
| Βάρος: | 3,15 kg |
| Κατάλληλη ηλικία: | 3 – 8 ετών |
| Κατάλληλο βάρος: | έως 50 kg |
| Στάνταρ Ασφαλείας: | EN7I (1,2,3) – EMC – RoHs – SCCRs – EN62IIS – EN6O825 |
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑΣ
| Διαστάσεις: | 16,5 x 57,5 x 27,5 cm |
| Μεικτό Βαρος: | 4 kg |






