





QPlay GT-AIR Παιδικό Προστατευτικό Κράνος με LED φωτισμό
Ασφάλεια και άνεση και τη νύχτα
Το παιδικό προστατευτικό κράνος GT-AIR της QPlay, παρέχει στο παιδί μέγιστη ασφάλεια και άνεση, ενώ ταυτόχρονα ο οπίσθιος LED φωτισμός βοηθάει στο παιδί ώστε να γίνεται αντιληπτό τη νύχτα ή σε συνθήκες χαμηλού φωτισμού
ΠΛΗΘΟΣ
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΩΝ
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΩΝ
ΤΕΧΝΙΚΕΣ
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
ΠΟΙΚΙΛΙΑ
ΧΡΩΜΑΤΩΝ
ΧΡΩΜΑΤΩΝ
ΠΛΗΘΟΣ
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΩΝ
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΩΝ
- Το νέο παιδικό κράνος GT-AIR της QPLAY με LED φωτισμό για να απολαμβάνει με ασφάλεια τη βόλτα με το ποδήλατο ή το πατίνι!
- Περιλαμβάνει 9 λειτουργίες φωτισμού (φλας): Για να γίνεται αντιληπτό το μικρό σας τη νύχτα αλλά σε συνθήκες χαμηλής ορατότητας, τη μέρα!
- Μέγεθος: Small 48 – 53 cm , Medium 53 – 58 cm
- Μινιμαλιστικός σχεδιασμός και ματ φινίρισμα στο εξωτερικό
- 13 οπές για καλύτερη κυκλοφορία του αέρα και μεγαλύτερη άνεση
- Άνετο κούμπωμα που επιτρέπει την εύκολη ασφάλιση και απασφάλιση της πόρπης
- Ρυθμιζόμενοι ιμάντες πρόσδεσης
- Μαλακό προστατευτικό επίθεμα γνάθου για καλύτερη εφαρμογή
- Πιστοποιημένο σύμφωνα με EN 1078: 2012
- Πολυγωνικός προειδοποιητικός Led φωτισμός που λειτουργεί με μπαταρία
ΤΕΧΝΙΚΕΣ
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ
| Διαστάσεις | S: (48 x 53 cm) M: (53-58 cm) |
| Βάρος: | 1 kg |
| Κατάλληλη ηλικία: | 3 – 6 ετών |
| Κατάλληλο βάρος: | έως 30 kg |
| Στάνταρ Ασφαλείας: | EN 1078:2012 Certified |
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑΣ
| Διαστάσεις: | |
| Μεικτό Βαρος: | kg |
ΠΟΙΚΙΛΙΑ
ΧΡΩΜΑΤΩΝ
ΧΡΩΜΑΤΩΝ
- Το νέο παιδικό κράνος GT-AIR της QPLAY με LED φωτισμό για να απολαμβάνει με ασφάλεια τη βόλτα με το ποδήλατο ή το πατίνι!
- Περιλαμβάνει 9 λειτουργίες φωτισμού (φλας): Για να γίνεται αντιληπτό το μικρό σας τη νύχτα αλλά σε συνθήκες χαμηλής ορατότητας, τη μέρα!
- Μέγεθος: Small 48 – 53 cm , Medium 53 – 58 cm
- Μινιμαλιστικός σχεδιασμός και ματ φινίρισμα στο εξωτερικό
- 13 οπές για καλύτερη κυκλοφορία του αέρα και μεγαλύτερη άνεση
- Άνετο κούμπωμα που επιτρέπει την εύκολη ασφάλιση και απασφάλιση της πόρπης
- Ρυθμιζόμενοι ιμάντες πρόσδεσης
- Μαλακό προστατευτικό επίθεμα γνάθου για καλύτερη εφαρμογή
- Πιστοποιημένο σύμφωνα με EN 1078: 2012
- Πολυγωνικός προειδοποιητικός Led φωτισμός που λειτουργεί με μπαταρία
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ
| Διαστάσεις: | S: (48 x 53 cm) M: (53-58 cm) |
| Βάρος: | 1 kg |
| Κατάλληλη ηλικία: | 3 – 6 ετών |
| Κατάλληλο βάρος: | έως 30 kg |
| Στάνταρ Ασφαλείας: | EN 1078:2012 Certified |
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑΣ
| Διαστάσεις: | cm |
| Μεικτό Βαρος: | kg |






