








QPlay Manbo Παιδικό Προστατευτικό Κράνος
Ασφάλεια και άνεση και τη νύχτα
Το παιδικό προστατευτικό κράνος GT-AIR της QPlay, παρέχει στο παιδί μέγιστη ασφάλεια και άνεση, ενώ ταυτόχρονα ο οπίσθιος LED φωτισμός βοηθάει στο παιδί ώστε να γίνεται αντιληπτό τη νύχτα ή σε συνθήκες χαμηλού φωτισμού
ΠΛΗΘΟΣ
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΩΝ
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΩΝ
ΤΕΧΝΙΚΕΣ
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
ΠΟΙΚΙΛΙΑ
ΧΡΩΜΑΤΩΝ
ΧΡΩΜΑΤΩΝ
ΠΛΗΘΟΣ
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΩΝ
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΩΝ
- Ένα κράνος που θα παρέχει βέλτιστη ασφάλεια στους μικρούς αναβάτες.
- Άνετο κούμπωμα που επιτρέπει την εύκολη ασφάλιση και απασφάλιση της πόρπης
- Διαθέτει σπορ σχεδιασμό, ελαφρύ και εξαιρετικά άνετο.
- Υλικό κελύφους: ABS
- Εσωτερικό υλικό: αφρός EPS
- Αφαιρούμενη επένδυση
- Ρυθμιζόμενος ιμάντας για καλύτερη εφαρμογή
- Ρυθμιζόμενο μέγεθος κεφαλιού: S(45-56cm), M(52-58cm)
- Χρήση πολλαπλών αεραγωγών και αναπνεύσιμου αφρού για τη μείωση της εφίδρωσης και τη διατήρηση της θερμακρασίας.
- Συναρπαστικό λογότυπο Qplay
ΤΕΧΝΙΚΕΣ
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ
| Διαστάσεις | S: (45 x 51 cm) M: (52-58 cm) |
| Βάρος: | 1 kg |
| Κατάλληλη ηλικία: | 3 – 6 ετών |
| Κατάλληλο βάρος: | έως 30 kg |
| Στάνταρ Ασφαλείας: | EN1888 – EN71(1.2.3) – PAH AfPS – BPA – SVHCs – SCCP |
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑΣ
| Διαστάσεις: | cm |
| Μεικτό Βαρος: | kg |
ΠΟΙΚΙΛΙΑ
ΧΡΩΜΑΤΩΝ
ΧΡΩΜΑΤΩΝ
- Ένα κράνος που θα παρέχει βέλτιστη ασφάλεια στους μικρούς αναβάτες.
- Άνετο κούμπωμα που επιτρέπει την εύκολη ασφάλιση και απασφάλιση της πόρπης
- Διαθέτει σπορ σχεδιασμό, ελαφρύ και εξαιρετικά άνετο.
- Υλικό κελύφους: ABS
- Εσωτερικό υλικό: αφρός EPS
- Αφαιρούμενη επένδυση
- Ρυθμιζόμενος ιμάντας για καλύτερη εφαρμογή
- Ρυθμιζόμενο μέγεθος κεφαλιού: S(45-56cm), M(52-58cm)
- Χρήση πολλαπλών αεραγωγών και αναπνεύσιμου αφρού για τη μείωση της εφίδρωσης και τη διατήρηση της θερμακρασίας.
- Συναρπαστικό λογότυπο Qplay
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ
| Διαστάσεις: | S: (45 x 51 cm) M: (52-58 cm) |
| Βάρος: | 1 kg |
| Κατάλληλη ηλικία: | 3 – 6 ετών |
| Κατάλληλο βάρος: | έως 30 kg |
| Στάνταρ Ασφαλείας: | EN1888 – EN71(1.2.3) – PAH AfPS – BPA – SVHCs – SCCPs |
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑΣ
| Διαστάσεις: | cm |
| Μεικτό Βαρος: | kg |





