






QPlay Rito Eva Τρίκυκλο Ποδήλατο
Το αυθεντικό Rito
Το αυθεντικό τρίκυκλο ποδήλατο, QPlay Rito, στην έκδοση Eva, είναι το ιδανικό ποδηλατάκι βόλτας για το μικρό σας. Με αναδιπλούμενο μηχανισμό, ανθεκτικές ρόδες υψηλής τεχνολογίας και ανακλικνόμενο κάθισμα 2 θέσεων είναι μερικά από τα χαρακτηριστικά που το κάνουν να ξεχωρίζει.
ΕΥΕΛΙΚΤΟΣ
ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ
ΠΟΙΟΤΗΤΑ
& ΣΤΥΛ
ΠΛΗΘΟΣ
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΩΝ
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΩΝ
ΤΕΧΝΙΚΕΣ
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
ΠΟΙΚΙΛΙΑ
ΧΡΩΜΑΤΩΝ
ΧΡΩΜΑΤΩΝ
ΠΛΗΘΟΣ
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΩΝ
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΩΝ
- Τρίκυκλο ποδήλατο που ακολουθεί την ανάπτυξη του παιδιού από 10 έως 72 μηνών
- Ρυθμιζόμενο καθ’ ύψος τιμόνι γονέα
- Αναδιπλούμενο – αφαιρούμενο σκίαστρο με UV προστασία UPF 50+
- Πλάτη καθίσματος με 2 θέσεις ανάκλισης για άνετη βόλτα
- Μαλακό μαξιλάρι καθίσματος και πλάτης που αναπνέει
- Ρυθμιζόμενες ζώνες 5 σημείων
- Δυνατότητα να επιλέγουμε πότε το τιμόνι του ποδηλάτου θα το χειρίζεται το μικρό μας και πότε όχι, με σύστημα κλειδώματος.
- Λειτουργία “free wheel” για άνεση και ασφάλεια στην βόλτα. Η συγκεκριμένη λειτουργία μας επιτρέπει να επιλέξουμε, πότε θα περιστρέφεται το πεντάλ μαζί με τον τροχό και πότε όχι.
- Αναδιπλούμενο υποπόδιο
- Φρένα στους πίσω τροχούς
- Αποσπώμενες πίσω ρόδες με 1 κλικ
- Αποσπωμένη μπάρα προστασίας
- Εργονομικός σχεδιασμός για άνοιγμα – κλείσιμο με 3 κλικ ΧΩΡΙΣ εργαλεία
- Εύκολο κλείσιμο για αποθήκευση και μεταφορά
- Όταν είναι διπλωμένο δεν χρειάζεται να το σηκώσετε για μεταφορά, μπορείτε πολύ απλά να το σύρετε σαν βαλίτσα ταξιδιού
- Ρόδες υψηλής τεχνολογίας από συμπαγές αντικραδασμικό αφρό
- Χωρίς Κάδμιο και Φθαλικά
ΤΕΧΝΙΚΕΣ
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ
| Διαστάσεις (ανοικτό): | 71 x 49 x 93 cm |
| Διαστάσεις (κλειστό): | 38 x 36 x 85 cm |
| Βάρος: | 8,6 kg |
| Κατάλληλη ηλικία: | Από 10 έως 72 μηνών |
| Κατάλληλο βάρος: | έως 25 kg |
| Στάνταρ Ασφαλείας: | EN1888 – EN71(1.2.3) – PAH AfPS – BPA – SVHCs – SCCPs |
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑΣ
| Διαστάσεις: | 57 x 49 x 93 cm |
| Μεικτό Βαρος: | 10,1 kg |
ΠΟΙΚΙΛΙΑ
ΧΡΩΜΑΤΩΝ
ΧΡΩΜΑΤΩΝ
- Τρίκυκλο ποδήλατο που ακολουθεί την ανάπτυξη του παιδιού από 10 έως 72 μηνών
- Ρυθμιζόμενο καθ’ ύψος τιμόνι γονέα
- Αναδιπλούμενο – αφαιρούμενο σκίαστρο με UV προστασία UPF 50+
- Πλάτη καθίσματος με 2 θέσεις ανάκλισης για άνετη βόλτα
- Μαλακό μαξιλάρι καθίσματος και πλάτης που αναπνέει
- Ρυθμιζόμενες ζώνες 5 σημείων
- Δυνατότητα να επιλέγουμε πότε το τιμόνι του ποδηλάτου θα το χειρίζεται το μικρό μας και πότε όχι, με σύστημα κλειδώματος.
- Λειτουργία “free wheel” για άνεση και ασφάλεια στην βόλτα. Η συγκεκριμένη λειτουργία μας επιτρέπει να επιλέξουμε, πότε θα περιστρέφεται το πεντάλ μαζί με τον τροχό και πότε όχι.
- Αναδιπλούμενο υποπόδιο
- Φρένα στους πίσω τροχούς
- Αποσπώμενες πίσω ρόδες με 1 κλικ
- Αποσπωμένη μπάρα προστασίας
- Εργονομικός σχεδιασμός για άνοιγμα – κλείσιμο με 3 κλικ ΧΩΡΙΣ εργαλεία
- Εύκολο κλείσιμο για αποθήκευση και μεταφορά
- Όταν είναι διπλωμένο δεν χρειάζεται να το σηκώσετε για μεταφορά, μπορείτε πολύ απλά να το σύρετε σαν βαλίτσα ταξιδιού
- Ρόδες υψηλής τεχνολογίας από συμπαγές αντικραδασμικό αφρό
- Χωρίς Κάδμιο και Φθαλικά
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ
| Διαστάσεις (ανοικτό): | 71 x 49 x 93 cm |
| Διαστάσεις (κλειστό): | 38 x 36 x 85 cm |
| Βάρος: | 8,6 Kg |
| Κατάλληλη ηλικία: | Από 10 έως 72 μηνών |
| Κατάλληλο βάρος: | έως 25 kg |
| Στάνταρ Ασφαλείας: | EN1888 – EN71(1.2.3) – PAH AfPS – BPA – SVHCs – SCCPs |
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑΣ
| Διαστάσεις: | 58 x 32 x 42 cm |
| Μεικτό Βαρος: | 10,1 kg |









