









QPlay Nova Eva Τρίκυκλο Ποδήλατο
Η επιτομή της καινοτομίας
Με το τρίκυκλο ποδήλατο QPlay Nova Eva Wheels, θα έχετε ένα ολοκληρωμένο σύστημα μεταφοράς για εσάς και το μωράκι σας. Διαθέτει ανθεκτικές ρόδες από συμπαγές αντικραδασμικο αφρό, περιστρεφόμενο κάθισμα 360 μοιρών και τιμόνι με αυξομείωση ύψους.
ΕΥΕΛΙΚΤΟΣ
ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ
ΠΟΙΟΤΗΤΑ
& ΣΤΥΛ
ΠΛΗΘΟΣ
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΩΝ
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΩΝ
ΤΕΧΝΙΚΕΣ
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
ΠΟΙΚΙΛΙΑ
ΧΡΩΜΑΤΩΝ
ΧΡΩΜΑΤΩΝ
ΠΛΗΘΟΣ
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΩΝ
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΩΝ
- Τρίκυκλο ποδήλατο με ρόδες υψηλής τεχνολογίας από συμπαγές αντικραδασμικο αφρό που παρέχουν απόλυτη άνεση και σταθερότητα αφού απορροφούν τους περισσότερους κραδασμούς και εξομαλύνουν τα τραντάγματα του ανώμαλου εδάφους
- Περιστρεφόμενη θέση 360º
- Αναδιπλούμενο σύστημα για εύκολη μεταφορά και αποθήκευση
- Άνετο κάθισμα με ρυθμιζόμενη πλάτη
- Επεκτάσιμη τέντα που προστατεύει από τις ακτίνες UV
- Ρυθμιζόμενο τιμόνι καθοδήγησης
- Ρυθμιζόμενη και ανακλινόμενη πλάτη για βέλτιστη άνεση
- Μπροστινή ρόδα που κλειδώνει για καλύτερο έλεγχο από τον γονιό
- Πτυσσόμενο μπροστινό υποπόδιο για τους πρώτους μήνες του μωρού
- Ποτηροθήκη
- Ζώνη ασφαλείας 5 σημείων
- Αποσπώμενη μπάρα προστασίας
- Αντιολισθητικά πεντάλ και τροχοί αέρα για ασφαλέστερη οδήγηση
- Πίσω Φρένα
- Αφαιρούμενος μηχανισμός καθοδήγησης
ΤΕΧΝΙΚΕΣ
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ
| Διαστάσεις (ανοικτό): | 100 x 48 x 91,5 cm |
| Διαστάσεις (κλειστό): | 70 x 40 x 32 cm |
| Βάρος: | 8,5 kg |
| Κατάλληλη ηλικία: | Από 10 έως 72 μηνών |
| Κατάλληλο βάρος: | έως 25 kg |
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑΣ
| Διαστάσεις: | 37,5 x 37,5 x 68 cm |
| Μεικτό Βαρος: | 10 kg |
ΠΟΙΚΙΛΙΑ
ΧΡΩΜΑΤΩΝ
ΧΡΩΜΑΤΩΝ
- Τρίκυκλο ποδήλατο με ρόδες υψηλής τεχνολογίας από συμπαγές αντικραδασμικο αφρό που παρέχουν απόλυτη άνεση και σταθερότητα αφού απορροφούν τους περισσότερους κραδασμούς και εξομαλύνουν τα τραντάγματα του ανώμαλου εδάφους
- Περιστρεφόμενη θέση 360º
- Αναδιπλούμενο σύστημα για εύκολη μεταφορά και αποθήκευση
- Άνετο κάθισμα με ρυθμιζόμενη πλάτη
- Επεκτάσιμη τέντα που προστατεύει από τις ακτίνες UV
- Ρυθμιζόμενο τιμόνι καθοδήγησης
- Ρυθμιζόμενη και ανακλινόμενη πλάτη για βέλτιστη άνεση
- Μπροστινή ρόδα που κλειδώνει για καλύτερο έλεγχο από τον γονιό
- Πτυσσόμενο μπροστινό υποπόδιο για τους πρώτους μήνες του μωρού
- Ποτηροθήκη
- Ζώνη ασφαλείας 5 σημείων
- Αποσπώμενη μπάρα προστασίας
- Αντιολισθητικά πεντάλ και τροχοί αέρα για ασφαλέστερη οδήγηση
- Πίσω Φρένα
- Αφαιρούμενος μηχανισμός καθοδήγησης
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ
| Διαστάσεις (ανοικτό): | 100 x 48 x 91,5 cm |
| Διαστάσεις (κλειστό): | 70 x 40 x 32 cm |
| Βάρος: | 8,5 kg |
| Κατάλληλη ηλικία: | Από 10 έως 72 μηνών |
| Κατάλληλο βάρος: | έως 25 kg |
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑΣ
| Διαστάσεις: | 57 x 49 x 93 cm |
| Μεικτό Βαρος: | 10 kg |
| Καθαρό Βάρος: | 8 kg |











