




QPlay Elite Plus Τρίκυκλο Ποδήλατο
Για τις πρώτες του αποδράσεις
Το τρίκυκλο ποδήλατο με το τιμόνι σε σχήμα U, QPlay Elite Plus, σε συνδυασμό με τον εργονομικό σχεδιασμό και τα τεχνικά χαρακτηριστικά του, το καθιστούν ως ένα ιδανικό και ασφαλές μέσο μεταφοράς για το παιδί σας. Τώρα και με ρυθμιζόμενο τιμόνι γονέα
ΠΟΙΟΤΗΤΑ
& ΣΤΥΛ
ΠΛΗΘΟΣ
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΩΝ
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΩΝ
ΤΕΧΝΙΚΕΣ
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
ΠΟΙΚΙΛΙΑ
ΧΡΩΜΑΤΩΝ
ΧΡΩΜΑΤΩΝ
ΠΛΗΘΟΣ
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΩΝ
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΩΝ
- Τρίκυκλο ποδήλατο κατάλληλο για παιδιά 2-6 ετών
- Διαθέτει τιμόνι οδηγό για τον γονέα το οποίο είναι αποσπώμενο αλλά και ρυθμιζόμενο σε 2 ύψη.
- Εργονομικά σχεδιασμένο τιμόνι τύπου “U” για καλύτερη στήριξη
- Αντιολισθητικές χειρολαβές
- Τιμόνι με ρύθμιση ύψους 2 θέσεων
- Ανατομική σέλα με υποβοήθηση πλάτης και ρύθμιση 2 θέσεων ύψους
- Μοναδικός σχεδιασμός σκελετού χωρίς γωνίες για αποφυγή ατυχήματος
- Διαθέτει καλαθάκι στο πίσω μέρος για να μπορείτε εσείς ή τα μικρά σας να αποθηκεύετε οτι απαραίτητο χρειάζεστε
- Χωρίς κάδμιο, φθαλικά & PAHs
ΤΕΧΝΙΚΕΣ
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ
| Διαστάσεις | 68 х 49 х 59-105 cm |
| Βάρος: | 5,5 kg |
| Κατάλληλη ηλικία: | 2 – 6 ετών |
| Κατάλληλο βάρος: | έως 25 kg |
| Στάνταρ Ασφαλείας: | EN1888 – EN71(1.2.3) – PAH AfPS – BPA – SVHCs – SCCP |
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑΣ
| Διαστάσεις: | 52 x 29 x 26 cm |
| Μεικτό Βαρος: | 6,2 kg |
ΠΟΙΚΙΛΙΑ
ΧΡΩΜΑΤΩΝ
ΧΡΩΜΑΤΩΝ
- Τρίκυκλο ποδήλατο κατάλληλο για παιδιά 2-6 ετών
- Διαθέτει τιμόνι οδηγό για τον γονέα το οποίο είναι αποσπώμενο αλλά και ρυθμιζόμενο σε 2 ύψη.
- Εργονομικά σχεδιασμένο τιμόνι τύπου “U” για καλύτερη στήριξη
- Αντιολισθητικές χειρολαβές
- Τιμόνι με ρύθμιση ύψους 2 θέσεων
- Ανατομική σέλα με υποβοήθηση πλάτης και ρύθμιση 2 θέσεων ύψους
- Μοναδικός σχεδιασμός σκελετού χωρίς γωνίες για αποφυγή ατυχήματος
- Διαθέτει καλαθάκι στο πίσω μέρος για να μπορείτε εσείς ή τα μικρά σας να αποθηκεύετε οτι απαραίτητο χρειάζεστε
- Χωρίς κάδμιο, φθαλικά & PAHs
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ
| Διαστάσεις: | 68 х 49 х 59-105 cm |
| Βάρος: | 5,5 kg |
| Κατάλληλη ηλικία: | 2 – 6 ετών |
| Κατάλληλο βάρος: | έως 25 kg |
| Στάνταρ Ασφαλείας: | EN1888 – EN71(1.2.3) – PAH AfPS – BPA – SVHCs – SCCPs |
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑΣ
| Διαστάσεις: | 52 x 29 x 26 cm |
| Μεικτό Βαρος: | 6,2 kg |








