



QPlay Miniby 3-in-1 Ποδήλατο Ισορροπίας
Για τις πρώτες του αποδράσεις
Για παιδιά που δεν είναι ακόμη έτοιμα να χρησιμοποιήσουν πεντάλ, το QPlay Miniby 3-in-1 μπορεί να χρησιμοποιηθεί ως ποδήλατο ισορροπίας, και όταν μεγαλώσει, μπορεί πολύ εύκολα να μετατραπεί σε ποδήλατο με βοηθητικούς τροχούς και στη συνέχεια σε κανονικό ποδήλατο με ρόδες
ΠΟΙΟΤΗΤΑ
& ΣΤΥΛ
ΠΛΗΘΟΣ
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΩΝ
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΩΝ
ΤΕΧΝΙΚΕΣ
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
ΠΟΙΚΙΛΙΑ
ΧΡΩΜΑΤΩΝ
ΧΡΩΜΑΤΩΝ
ΠΛΗΘΟΣ
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΩΝ
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΩΝ
- Βάρος ποδηλάτου 8 κιλά
- Αναπαυτική και ρυθμιζόμενη σέλα σε διάφορα ύψη (περίπου από 2,5 έτη έως 7 ετών)
- Το σύστημα πεντάλ μπορεί να προσαρτηθεί / αποσπαστεί εύκολα
- Ρυθμιζόμενα τιμόνι με λαβές από μαλακό υλικό (TRP) για ανώτερο κράτημα και άνεση
- Υψηλής ποιότητα λάστιχα με αέρα και διάμετρο 14″ για βελτιωμένη πρόσφυση
- Επενδυμένη σέλα από PU δέρμα. Ανθεκτική και άνετη. Μοντέρνος σχεδιασμός
- Ρυθμιζόμενο ύψος τιμονιού. Τιμόνι με όριο περιστροφής για την αποφυγή ανατροπής του ποδηλάτου.
- Αφαιρούμενα πεντάλ και βοηθητικές ρόδες
- Μπροστινό και οπίσθιο φρένο
- Προστατευτικό πλαστικό αλυσίδας για μεγαλύτερη ασφάλεια
- Κατάλληλο ως ποδήλατο ισορροπίας για ηλικίες 2,5 έως 5 ετών, κατάλληλο ως ποδήλατο με πεντάλ για ηλικίες 4 έως 7 ετών (ή έως βάρος 30 κιλών).
ΤΕΧΝΙΚΕΣ
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ
| Διαστάσεις | 100 x 40 x 62,5 cm |
| Βάρος: | 8,6 kg |
| Κατάλληλη ηλικία: | 2,5 – 6 ετών |
| Κατάλληλο βάρος: | έως 30 kg |
| Στάνταρ Ασφαλείας: | EN1888 – EN71(1.2.3) – PAH AfPS – BPA – SVHCs – SCCP |
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑΣ
| Διαστάσεις: | 99 x 17,5 x 53 cm |
| Μεικτό Βαρος: | 10,1 kg |
ΠΟΙΚΙΛΙΑ
ΧΡΩΜΑΤΩΝ
ΧΡΩΜΑΤΩΝ
- Βάρος ποδηλάτου 8 κιλά
- Αναπαυτική και ρυθμιζόμενη σέλα σε διάφορα ύψη (περίπου από 2,5 έτη έως 7 ετών)
- Το σύστημα πεντάλ μπορεί να προσαρτηθεί / αποσπαστεί εύκολα
- Ρυθμιζόμενα τιμόνι με λαβές από μαλακό υλικό (TRP) για ανώτερο κράτημα και άνεση
- Υψηλής ποιότητα λάστιχα με αέρα και διάμετρο 14″ για βελτιωμένη πρόσφυση
- Επενδυμένη σέλα από PU δέρμα. Ανθεκτική και άνετη. Μοντέρνος σχεδιασμός
- Ρυθμιζόμενο ύψος τιμονιού. Τιμόνι με όριο περιστροφής για την αποφυγή ανατροπής του ποδηλάτου.
- Αφαιρούμενα πεντάλ και βοηθητικές ρόδες
- Μπροστινό και οπίσθιο φρένο
- Προστατευτικό πλαστικό αλυσίδας για μεγαλύτερη ασφάλεια
- Κατάλληλο ως ποδήλατο ισορροπίας για ηλικίες 2,5 έως 5 ετών, κατάλληλο ως ποδήλατο με πεντάλ για ηλικίες 4 έως 7 ετών (ή έως βάρος 30 κιλών).
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ
| Διαστάσεις: | 100 x 40 x 62,5 cm |
| Βάρος: | 8,6 kg |
| Κατάλληλη ηλικία: | 2,5 – 7 ετών |
| Κατάλληλο βάρος: | έως 30 kg |
| Στάνταρ Ασφαλείας: | EN1888 – EN71(1.2.3) – PAH AfPS – BPA – SVHCs – SCCPs |
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑΣ
| Διαστάσεις: | 99 x 17,5 x 53 cm |
| Μεικτό Βαρος: | 10,1 kg |








