











QPlay Future Eco Πατίνι
Το μέλλον της διασκέδασης!
QPlay Future Eco Scooter, το πρωτοποριακό LED πατίνι που συνδυάζει την τελευταία λέξη της τεχνολογίας με ένα μοναδικό και στιλάτο design. Δημιουργεί μαγικές στιγμές παιχνιδιού, ακόμα και στο σκοτάδι, χάρη στους φωτεινούς τροχούς και το φωτιζόμενο deck του.
ΠΟΙΟΤΗΤΑ
& ΣΤΥΛ
ΠΛΗΘΟΣ
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΩΝ
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΩΝ
ΤΕΧΝΙΚΕΣ
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
ΠΟΙΚΙΛΙΑ
ΧΡΩΜΑΤΩΝ
ΧΡΩΜΑΤΩΝ
ΠΛΗΘΟΣ
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΩΝ
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΩΝ
- Φωτισμός χωρίς μπαταρία: Απολαύστε το εντυπωσιακό φως που εκπέμπουν οι τροχοί και το deck, χωρίς την ανάγκη μπαταριών. Μια συναρπαστική εμπειρία που μαγεύει κάθε βραδινή βόλτα!
- One-Button Folding System: Με το πάτημα ενός κουμπιού, διπλώνετε το πατίνι εύκολα και γρήγορα, χωρίς να χρειάζεται να αφαιρέσετε τη λαβή T-bar από το deck – ιδανικό για εξοικονόμηση χώρου στο σπίτι, στο αυτοκίνητο ή όπου κι αν βρίσκεστε.
- Ρυθμιζόμενη Λαβή: Η πολυμορφική ρύθμιση της λαβής εξασφαλίζει άνετη χρήση για παιδιά διαφόρων υψών, προσφέροντας την ιδανική εμπειρία οδήγησης.
ΤΕΧΝΙΚΕΣ
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ
| Διαστάσεις (ανοικτό): | 57 x 26 x 79 cm |
| Διαστάσεις (κλειστό): | |
| Βάρος: | 3,2 kg |
| Κατάλληλη ηλικία: | Από 3 έως 8 ετών |
| Κατάλληλο βάρος: | έως 50 kg |
| Στάνταρ Ασφαλείας: | EN1888 – EN71(1.2.3) – PAH AfPS – BPA – SVHCs – SCCPs |
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑΣ
| Διαστάσεις: | 58 x 17 x 28 cm |
| Μεικτό Βαρος: | 5,5 kg |
ΠΟΙΚΙΛΙΑ
ΧΡΩΜΑΤΩΝ
ΧΡΩΜΑΤΩΝ
- Φωτισμός χωρίς μπαταρία: Απολαύστε το εντυπωσιακό φως που εκπέμπουν οι τροχοί και το deck, χωρίς την ανάγκη μπαταριών. Μια συναρπαστική εμπειρία που μαγεύει κάθε βραδινή βόλτα!
- One-Button Folding System: Με το πάτημα ενός κουμπιού, διπλώνετε το πατίνι εύκολα και γρήγορα, χωρίς να χρειάζεται να αφαιρέσετε τη λαβή T-bar από το deck – ιδανικό για εξοικονόμηση χώρου στο σπίτι, στο αυτοκίνητο ή όπου κι αν βρίσκεστε.
- Ρυθμιζόμενη Λαβή: Η πολυμορφική ρύθμιση της λαβής εξασφαλίζει άνετη χρήση για παιδιά διαφόρων υψών, προσφέροντας την ιδανική εμπειρία οδήγησης.
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ
| Διαστάσεις (ανοικτό): | 57 x 26 x 79 cm |
| Διαστάσεις (κλειστό): | |
| Βάρος: | 3,2 Kg |
| Κατάλληλη ηλικία: | Από 3 έως 8 ετών |
| Κατάλληλο βάρος: | έως 50 kg |
| Στάνταρ Ασφαλείας: | EN1888 – EN71(1.2.3) – PAH AfPS – BPA – SVHCs – SCCPs |
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑΣ
| Διαστάσεις: | 58 x 17 x 28 cm |
| Μεικτό Βαρος: | 5,5 kg |





