












QPlay Cosy 4-in-1 Τρίκυκλο Ποδήλατο
Για τις πρώτες του αποδράσεις
Το τρίκυκλο ποδήλατο 4 σταδίων, QPlay Comfort, είναι ιδανικό για τις πρώτες βόλτες του μωρού σας κατάλληλο για χρήση από 10 μηνών έως και 6 ετών. Με ρυθμιζόμενο τιμόνι, αναπαυτικό κάθισμα και ανθεκτικές ρόδες για κάθε τύπου εδάφους είναι μια τέλεια πρόταση για το πρώτο ποδήλατο του παιδιού σας.
ΕΥΕΛΙΚΤΟΣ
ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ
ΠΟΙΟΤΗΤΑ
& ΣΤΥΛ
ΠΛΗΘΟΣ
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΩΝ
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΩΝ
ΤΕΧΝΙΚΕΣ
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
ΠΟΙΚΙΛΙΑ
ΧΡΩΜΑΤΩΝ
ΧΡΩΜΑΤΩΝ
ΠΛΗΘΟΣ
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΩΝ
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΩΝ
- Το QPlay Cosy 4-in-1 Trike μεγαλώνει με το μικρό σας από 10 έως 72 μηνών.
- Μετατρέπεται από ελεγχόμενο από τους γονείς τρίκυκλο με τιμόνι οδηγό, σε αυτόνομο τρίκυκλο ποδηλατάκι
- Τα μοναδικά αφαιρούμενα και ρυθμιζόμενα μέρη φροντίζουν το μικρό σας να έχει ένα trike για κάθε στάδιο της ανάπτυξής του.
- Καθώς το παιδί σας μεγαλώνει, μπορείτε να αλλάξετε τα υποπόδια με πεντάλ, προσαρμόζοντας ή αφαιρώντας τη λαβή του γονέα και το στήριγμα πλάτης όπως χρειάζεται. Το QPlay Cosy 4-in-1 Trike εξελίσσεται σε 4 στάδια για να διευκολύνει το παιδί σας να κάνει πετάλι.
- Ασφάλεια: Σύστημα πρόσδεσης 5 σημείων
- Ρυθμιζόμενο σε ύψος τιμόνι γονέα
- Πτυσσόμενο μεσαίο υποπόδιο
- Τροχοί EVA που απορροφούν τους κραδασμούς
- Τέντα με αντιηλιακή προστασία UPF30
- Πίσω φρένα ποδιών για να εξασφαλίσουν ότι το τρίκλινο παραμένει στη θέση του όταν είναι σταθμευμένο
- Εξοπλισμένο με μπροστινό καλάθι θήκης μπουκαλιών
- Εξοπλισμένο με πίσω καλάθι για παιχνίδια και τσάντα
ΤΕΧΝΙΚΕΣ
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ
| Διαστάσεις | 60 x 50 x 96 cm |
| Βάρος: | 7,2 kg |
| Κατάλληλη ηλικία: | Από 10 έως 72 μηνών |
| Κατάλληλο βάρος: | έως 25 kg |
| Στάνταρ Ασφαλείας: | EN1888 – EN71(1.2.3) – PAH AfPS – BPA – SVHCs – SCCP |
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑΣ
| Διαστάσεις: | 28 x 62 x 34 cm |
| Μεικτό Βαρος: | 8,4 kg |
ΠΟΙΚΙΛΙΑ
ΧΡΩΜΑΤΩΝ
ΧΡΩΜΑΤΩΝ
- Το QPlay Cosy 4-in-1 Trike μεγαλώνει με το μικρό σας από 10 έως 72 μηνών.
- Μετατρέπεται από ελεγχόμενο από τους γονείς τρίκυκλο με τιμόνι οδηγό, σε αυτόνομο τρίκυκλο ποδηλατάκι
- Τα μοναδικά αφαιρούμενα και ρυθμιζόμενα μέρη φροντίζουν το μικρό σας να έχει ένα trike για κάθε στάδιο της ανάπτυξής του.
- Καθώς το παιδί σας μεγαλώνει, μπορείτε να αλλάξετε τα υποπόδια με πεντάλ, προσαρμόζοντας ή αφαιρώντας τη λαβή του γονέα και το στήριγμα πλάτης όπως χρειάζεται. Το QPlay Cosy 4-in-1 Trike εξελίσσεται σε 4 στάδια για να διευκολύνει το παιδί σας να κάνει πετάλι.
- Ασφάλεια: Σύστημα πρόσδεσης 5 σημείων
- Ρυθμιζόμενο σε ύψος τιμόνι γονέα
- Πτυσσόμενο μεσαίο υποπόδιο
- Τροχοί EVA που απορροφούν τους κραδασμούς
- Τέντα με αντιηλιακή προστασία UPF30
- Πίσω φρένα ποδιών για να εξασφαλίσουν ότι το τρίκλινο παραμένει στη θέση του όταν είναι σταθμευμένο
- Εξοπλισμένο με μπροστινό καλάθι θήκης μπουκαλιών
- Εξοπλισμένο με πίσω καλάθι για παιχνίδια και τσάντα
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ
| Διαστάσεις: | 60 x 50 x 96 cm |
| Βάρος: | 7,2 kg |
| Κατάλληλη ηλικία: | Από 10 έως 72 μηνών |
| Κατάλληλο βάρος: | έως 25 kg |
| Στάνταρ Ασφαλείας: | EN1888 – EN71(1.2.3) – PAH AfPS – BPA – SVHCs – SCCPs |
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑΣ
| Διαστάσεις: | 28 x 62 x 34 cm |
| Μεικτό Βαρος: | 8,4 kg |








