










Qplay Nova Niello Τρίκυκλο Ποδήλατο
Η επιτομή της καινοτομίας
QPlay Nova Niello. Η αναβαθμισμένη έκδοση του QPlay Nova που ξεχωρίζει! Ανανεωμένος σκελετός με μαύρο πλαίσιο αλουμινίου, σκίαστρο με προέκταση και έξι στάδια ανάπτυξης κατάλληλο για παιδιά από 10 έως 72 μηνών.
ΕΥΕΛΙΚΤΟΣ
ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ
ΠΟΙΟΤΗΤΑ
& ΣΤΥΛ
ΠΛΗΘΟΣ
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΩΝ
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΩΝ
ΤΕΧΝΙΚΕΣ
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
ΠΟΙΚΙΛΙΑ
ΧΡΩΜΑΤΩΝ
ΧΡΩΜΑΤΩΝ
ΠΛΗΘΟΣ
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΩΝ
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΩΝ
- Τρίκυκλο ποδήλατο με ρόδες υψηλής τεχνολογίας από συμπαγές αντικραδασμικο αφρό που παρέχουν απόλυτη άνεση και σταθερότητα
- Περιστρεφόμενη θέση 360º
- Αναδιπλούμενο σύστημα για εύκολη μεταφορά και αποθήκευση
- Άνετο κάθισμα με ρυθμιζόμενη πλάτη
- Ρυθμιζόμενο τιμόνι καθοδήγησης
- Αναδιπλούμενο – αφαιρούμενο σκίαστρο με UV προστασία UPF 50+ με προέκταση για περισσότερη κάλυψη του παιδιού
- Λειτουργία “free wheel” που μας επιτρέπει να επιλέξουμε, πότε θα περιστρέφεται το πεντάλ μαζί με τον τροχό και πότε όχι
- Πτυσσόμενο μπροστινό υποπόδιο για τους πρώτους μήνες του μωρού
- Ποτηροθήκη
- Ζώνη ασφαλείας 5 σημείων
- Αποσπώμενη μπάρα προστασίας
- Πίσω Φρένα
- Αφαιρούμενος μηχανισμός καθοδήγησης
- Εύκολο κλείσιμο για αποθήκευση και μεταφορά
- Με έξι στάδια ανάπτυξης, κατάλληλο από 10 έως 72 μηνών
ΤΕΧΝΙΚΕΣ
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ
| Διαστάσεις (ανοικτό): | 79 x 49 x 93 cm |
| Διαστάσεις (κλειστό): | 61 x 32 x 36 cm |
| Βάρος: | 7,1 kg |
| Κατάλληλη ηλικία: | Από 10 έως 72 μηνών |
| Κατάλληλο βάρος: | έως 25 kg |
| Στάνταρ Ασφαλείας: | EN1888 – EN71(1.2.3) – PAH AfPS – BPA – SVHCs – SCCPs |
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑΣ
| Διαστάσεις: | 61 x 26 x 37,5 cm |
| Μεικτό Βαρος: | 8,9 kg |
ΠΟΙΚΙΛΙΑ
ΧΡΩΜΑΤΩΝ
ΧΡΩΜΑΤΩΝ
- Τρίκυκλο ποδήλατο με ρόδες υψηλής τεχνολογίας από συμπαγές αντικραδασμικο αφρό που παρέχουν απόλυτη άνεση και σταθερότητα
- Περιστρεφόμενη θέση 360º
- Αναδιπλούμενο σύστημα για εύκολη μεταφορά και αποθήκευση
- Άνετο κάθισμα με ρυθμιζόμενη πλάτη
- Ρυθμιζόμενο τιμόνι καθοδήγησης
- Αναδιπλούμενο – αφαιρούμενο σκίαστρο με UV προστασία UPF 50+ με προέκταση για περισσότερη κάλυψη του παιδιού
- Λειτουργία “free wheel” που μας επιτρέπει να επιλέξουμε, πότε θα περιστρέφεται το πεντάλ μαζί με τον τροχό και πότε όχι
- Πτυσσόμενο μπροστινό υποπόδιο για τους πρώτους μήνες του μωρού
- Ποτηροθήκη
- Ζώνη ασφαλείας 5 σημείων
- Αποσπώμενη μπάρα προστασίας
- Πίσω Φρένα
- Αφαιρούμενος μηχανισμός καθοδήγησης
- Εύκολο κλείσιμο για αποθήκευση και μεταφορά
- Με έξι στάδια ανάπτυξης, κατάλληλο από 10 έως 72 μηνών
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ
| Διαστάσεις (ανοικτό): | 79 x 49 x 93 cm |
| Διαστάσεις (κλειστό): | 61 x 32 x 36 cm |
| Βάρος: | 7,1 kg |
| Κατάλληλη ηλικία: | Από 10 έως 72 μηνών |
| Κατάλληλο βάρος: | έως 25 kg |
| Στάνταρ Ασφαλείας: | EN1888 – EN71(1.2.3) – PAH AfPS – BPA – SVHCs – SCCPs |
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑΣ
| Διαστάσεις: | 61 x 26 x 37,5 cm |
| Μεικτό Βαρος: | 8,9 kg |









