




QPlay Impact Air Wheels Ποδήλατο Ισορροπίας
Ελευθερία κινήσεων
Το ποδήλατο ισορροπίας της QPlay, Impact Air Wheels, για τις πρώτες και ανεξάρτητες βολτούλες του μικρού σας. Με αεροδυναμικό σχεδιασμό, ρόδες με αέρα και πραγματικά ελαστικά και ρυθμιζόμενο τιμόνι 2 θέσεων.
ΠΟΙΟΤΗΤΑ
& ΣΤΥΛ
ΠΛΗΘΟΣ
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΩΝ
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΩΝ
ΤΕΧΝΙΚΕΣ
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
ΠΟΙΚΙΛΙΑ
ΧΡΩΜΑΤΩΝ
ΧΡΩΜΑΤΩΝ
ΠΛΗΘΟΣ
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΩΝ
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΩΝ
- Το ποδήλατο Impact από την Qplay έχει έρθει για να συνδυάσει τον κομψό και ανθεκτικό σχεδιασμό με το ιδανικό βάρος για εύκολη μεταφορά αλλά και παιχνίδι (μόλις 4,2kg).
- Σχεδιασμένο χωρίς γωνίες για την αποφυγή ατυχήματος
- Διαθέτει αντιολισθητικές ρόδες με ειδικό σχεδιασμό Cool wheel που εξασφαλίζουν γερό κράτημα και αντοχή στη φθόρα.
- Με ρυθμιζόμενη μπάρα τιμονιού με λαβές από μαλακό υλικό (TRP) για ανώτερο κράτημα και άνεση.
- Σύστημα περιορισμού περιστροφής του τιμονιού για επιπλέον προστασία.
- Ρυθμιζόμενο τιμόνι σε 2 θέσεις με αντιολισθητικά χερούλια
- Αεροδυναμικός και κομψός σχεδιασμός
- Μαλακή σέλα με κάλυμμά από οικολογική δερματίνη που μπορεί να ρυθμιστεί καθ’ ύψος ακολουθώντας την ανάπτυξη του παιδιού σας
- Ροδές υψηλής τεχνολογίας 10 ιντσών από συμπαγές αντικραδασμικό αφρός
- Χωρίς κάδμιο, φθαλικά & PAHs
ΤΕΧΝΙΚΕΣ
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ
| Διαστάσεις (ανοικτό): | 57 x 49 x 93 cm |
| Διαστάσεις (κλειστό): | 32 x 36 x 61 cm |
| Βάρος: | 7.5 kg |
| Κατάλληλη ηλικία: | από 6 μηνών έως 3 ετών |
| Κατάλληλο βάρος: | έως 25 kg |
| Στάνταρ Ασφαλείας: | EN1888- EN71(1.2.3)- PAH AfPS- BPA- SVHCs- SCCPs |
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑΣ
| Διαστάσεις: | 57 x 49 x 93 cm |
| Μεικτό Βαρος: | 10 kg |
| Καθαρό Βάρος: | 8 kg |
ΠΟΙΚΙΛΙΑ
ΧΡΩΜΑΤΩΝ
ΧΡΩΜΑΤΩΝ
- 1 Ρόδες υψηλής τεχνολογίας από συμπαγές αντικραδασμικο αφρό που παρέχουν απόλυτη άνεση και σταθερότητα αφού απορροφούν τους περισσότερους κραδασμούς και εξομαλύνουν τα τραντάγματα του ανώμαλου εδάφους
- 2 Περιστρεφόμενη θέση 360º
- 3 Αναδιπλούμενο σύστημα για εύκολη μεταφορά και αποθήκευση
- 4 Άνετο κάθισμα με ρυθμιζόμενη πλάτη
- 5 Επεκτάσιμη τέντα που προστατεύει από τις ακτίνες UV
- 6 Ρυθμιζόμενο τιμόνι καθοδήγησης
- 7 Ρυθμιζόμενη και ανακλινόμενη πλάτη για βέλτιστη άνεση
- 8 Μπροστινή ρόδα που κλειδώνει για καλύτερο έλεγχο από τον γονιό
- 9 Πτυσσόμενο μπροστινό υποπόδιο για τους πρώτους μήνες του μωρού
- 10 Ποτηροθήκη
- 11 Ζώνη ασφαλείας 5 σημείων
- 12 Αποσπώμενη μπάρα προστασίας
- 13 Αντιολισθητικά πεντάλ και τροχοί αέρα για ασφαλέστερη οδήγηση
- 14 Πίσω Φρένα
- 15 Αφαιρούμενος μηχανισμός καθοδήγησης
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ
| Διαστάσεις (ανοικτό): | 57 x 49 x 93 cm |
| Διαστάσεις (κλειστό): | 32 x 36 x 61 cm |
| Βάρος: | 7.5 kg |
| Κατάλληλη ηλικία: | από 6 μηνών έως 3 ετών |
| Κατάλληλο βάρος: | έως 25 kg |
| Στάνταρ Ασφαλείας: | EN1888- EN71(1.2.3)- PAH AfPS- BPA- SVHCs- SCCPs |
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑΣ
| Διαστάσεις: | 57 x 49 x 93 cm |
| Μεικτό Βαρος: | 10 kg |
| Καθαρό Βάρος: | 8 kg |







